Firmamız vinç kiralama hizmetlerinin yanında nakliye ve taşımacılık hizmeti de vermektedir. Nakliye için kullanılan araçların Karayolları Yönetmeliğine uygun olması gerekir. Firmamızda bulunan tüm araçlar Karayolları Yönetmeliğine uygundur.

Araçlarımız yüksek tonajlı yükleri taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. 

Firmamız sürekli yenilikler içerisinde olan kaliteli ve güvenli çalışmayı ilke edinmiş müşteri memnuniyetine özen gösteren uygun fiyata kaliteli hizmeti müşterilerine sunan aldığı kalite eğitimleri ile kendini her gün daha fazla geliştiren bir firmadır. Firmamız müşteri memnuniyetini esas kabul etmiş olup, hızlı, güvenli, dikkatli ve yetişmiş ehliyetli profesyonel personeliyle Türkiye’nin önde gelen şahıs ve firmalarına başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Nakliye araçlarımızın bakımı ve kontrolü düzenli olarak yapılmaktadır. Araçlarla ilgilenen personelimizin iş güvenlik eğitimleri düzenli olarak verilmekte ve tüm yasal evrakları tam olarak bulunmaktadır. 

Deneyimli personelimiz işini olması gerektiği gibi ve tam zamanında yerine getirecektir. 

Sizler için en büyük hedefimiz müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, algılamak, yerine getirmek ve bu yolla "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" ni sağlamaktır.

Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmayı ilke edindik ve hedeflerimizi bu yönde belirlemeye devam edeceğiz. 

Verdiğimiz hizmetlerden bazıları:

Lojistik operasyonlara yönelik anahtar teslim proje yönetimi
Vinç,nakliye ve kaldırma sistemleri kiralama
Uluslararası multi-modal taşımaları
Proje hazırlama ve planlanma
Mühendislik ve teknik destek
Montaj ve demontaj
Ağır nakliye