Firmamız vidanjör kiralama ve nakliye hizmetlerinin yanında fore kazık makina kiralama hizmetleri de sunmaktadır.

Geniş araç parkımız sayesinde aradığınız an size fore kazık makina hizmeti sunabilmekteyiz.

Tüm ekibimiz düzenli olarak iş güvenlik eğitimlerini almaktadır. Ekibimizin tüm sağlık ve yasal evrakları tam olarak bulunmaktadır. 

Firmamız sektördeki başarı ve güvenirlilik, problemlerin en ekonomik, en sağlıklı, en pratik ve kalıcı çözümlerini en kısa sürede üretmekten geçmektedir. Ekibimiz tariflenen işlerin, tariflenen süreler içinde ve tariflenen bedellerle yapılmasını başarının kriteri olarak değerlendirmekte ve firmaların iş anlayışı, bilgi birikimleri, iş gücü, makine parkı, sermaye yapısı gibi unsurlarının bu konudaki başarılarını belirleyeceğini düşünmektedir.

İnşaat firmalarında, havalandırma-iklimlendirme firmalarında duyulan ihtiyaçlara dair pratik ve kullanışlı çözümler firmamızın uzman ve tecrübeli ekibi tarafından sağlanmaktadır.

Forekazık makineleri HİDROLİK ve MEKANİK olarak ayrılır.Ayrıca bazı makinelerin boru sürme özelliği bulunurken bazı makinelerin yoktur.Bu nedenle şantiyemize temin edeceğimiz makinenin zor zemin şartlarında (göçen - sıkışan zemin, zor açılan kuyular) çalışabilecek yeterlikte olması istenir. Sizin için uygun fore kazık makinasını kiralayabiliriz.